Pałac Margot, Karpacz
Tło bannera

Masaż dźwiękiem - rytuał mis i gongów tybetańskich Jestem Harmonią - Agnieszka dyplomowana terapeutka dźwiękiem

03 paź 23
04 paź 23
Zrób prezent

Rytuał Dzięków mis tybetańskich

Dyplomowana terapeutka dźwiękiem Agnieszka zabierze Was w świat dźwięków i błogiego relaksu

 

(Indywidualny) Masaż Dźwiękiem mis i gongów tybetańskich

Muzyka instrumentów terapeutycznych, masując organy wewnętrzne, wprowadza harmonię w przepływie energii, likwiduje stany napięcia, stabilizuje pracę układu nerwowego, trawiennego i hormonalnego, poprawia krążenie krwi, wspiera regenerację wszystkich tkanek i komórek, przyspiesza procesy oczyszczania z toksyn, wzmacnia siły witalne, moc oraz odporność całego organizmu. Dźwięk, poprzez zrównoważenie czakr, koi, aktywuje pozytywną, zbalansowaną energię, uziemia. Stwarza warunki do samouzdrawiania, do odradzania się komórek w ich idealnej pierwotnej matrycy.

Polifonia dźwięków wprowadza radość, komfort i spokój. Z każdym wdechem odczuwa się głębokie rozluźnienie mięśni, wewnętrzne odpuszczenie napięć oraz wprowadzenie w stan medytacyjny. Z każdym wydechem przychodzi relaksujące uwolnienie i oczyszczenie tego, co jest zgromadzone i co nie służy poczuciu harmonii. 

Cena 200 zł/ 45min 

Zapisy tylko telofoniczne bezpośrednio u Agnieszki 665 681 286

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij