MENU

Centrum Spa & WellnessNajdłużej czynne SPA w Karpaczu

Twoja regeneracja organizmu

Świat relaksu i harmonii ciała z duchem

Niesamowite miejsce w cichej dzielnicy Karpacza, u podnóża Karkonoszy, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha, zaznając wyjątkowych zabiegów Spa wykonywanych z rytualną pieczołowitością i dbałością o odprężającą atmosferę. Pomyśleliśmy o wielu sposobach wypoczynku i regeneracji organizmu, możesz wybrać spośród nich taki, który najbardziej Ci odpowiada. W celu zapewnienia naszym Gościom jak najlepszych warunków nasze SPA jest najdłużej otwarte w Karpaczu (do 23:00).

Basen

W Pałacu mieści się klimatyczny basen z grotą skalną oraz rwącą rzeką. Jeżeli poszukujesz odprężenia i relaksu to zdecyduj się na wypoczynek w górach. Spa w Pałacu Margot to również doskonałe miejsce na aktywne i rodzinne spędzanie wolnego czasu.

Basen na Dachu

Nowość 2016

Basen powstał w 2016 roku. Wyposażony jest w przeciw-falę oraz leżanki z hydromasażem. Możemy jednocześnie pływać i podziwiać niesamowitą panoramę Karkonoszy. Basen czynny od Maja do Października.

Świat Saun

Sauna fińska – sucha o względnie niskiej wilgotności powietrza,
Sauna turecka - sauna parowa o wilgotności dochodzącej do 100% i temperaturze 40-50°C , 

Sauna infrared – bez pary i niskotemperaturowa, gdzie dzięki wykorzystaniu promienników podczerwieni i energii penetrującej ciało ogrzewane jest od „wewnątrz”.

Masaże

Gabinet Masaży i Zabiegów Ayurvedy SHANTI

Stworzony z myślą o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą. Studio oferuje szeroki zakres usług masażu począwszy od klasycznego, aż do starożytnych zabiegów ayurvedyjskich.

cennik masaży

Gabinet Odnowy

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz

Nasze gabinety kosmetyczne to wyjątkowe miejsce gdzie podarujesz sobie odrobinę luksusu i zadbasz o swoją urodę. Znane marki kosmetyczne (Bioline, Bielenda, Coaxmed, Klapp i Intraceuticals), które zagościły w naszym SPA pozwolą na indywidaualne podejście do potrzeb twojego ciała i ducha.

 

Ofertę naszego gabinetu wzbogaciliśmy o najnowsze osięgnięcie światowej kosmetologii - Itraceutcals. Infuzja Intraceuticals™ bazująca na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki.

cennik zabiegów

Grota Solna

Nowość 2016

Korzystając z dobroczynnego działania soli znacząco redukujemy stres, pogłębiamy i spowalniamy oddychanie, podnosimy zdolność koncentracji, cieszymy się świeżością, wspomagamy leczenie różnego rodzaju schorzenia oraz opóźniamy procesy starzenia się skóry.  Świeży powiew bryzy morskiej w górach.

Jacuzzi

Przeżyjesz niezapomniane chwile, korzystając z masażu wodnego i wodno-powietrznego oraz kąpieli perełkowych, podczas których wyrzucane ze specjalnie umieszczonych dysz, pęcherzyki tlenowe wspaniale masują Twoje ciało, zapewniając spokój i odprężenie.

  • Pobyt w Pałacu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!
  • Centrum SPA
  • Prestiege SPA
  • Centrum SPA
  • Centrum SPA
  • Centrum SPA
  • Basen na dachu
  • xscsac
  • Shirodhara
  • Garshan z maską algową
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess