Pałac Margot, Karpacz
Tło bannera

Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna EKO SPA Przemysław Jasiniok

28 wrz 22
29 wrz 22
Zrób prezent

Fizjoterapia

Gabinety Prywatnej Praktyki Fizjoterapeutycznej w naszym SPA oferują masaże lecznicze, klasyczne, rehabilitację w basenie, haloterapię oraz infraterapię. Dobór zabiegów przeprowadzany jest na podstawie badania wstępnego. Zajmujemy się głównie taki schorzeniami jak:

  • bóle przewlekłe w okolicy kręgosłupa
  • bóle kostno-stawowe
  • przeciążenia oraz stany pourazowe
  • dolegliwości związane z długotrwałą pracą siedzącą oraz narażeniem na stres

Częścią naszej oferty są również seanse w inhalatorium solnym, czyli haloterapia. Działa ona antybakteryjnie na nasz układ oddechowy oraz co potwierdzają ostatnie publikacje medyczne jest skutecznym środkiem biobójczym przeciwko COVID-19. Wspomaga powrót naszego układu oddechowego do pełnej sprawności po przejściu zakażenia koronawirusem jak również wzmacnia naszą odporność przed zakażeniem. 

Niebagatelną rolę w procesie rehabilitacji odgrywa również basen rehabilitacyjny przeznaczony tylko dla naszych pacjentów. Specjalnie dobrane ćwiczenia w odciążeniu pozwalają uśmierzyć ból oraz wrócić szybciej do pełnej sprawności ruchowej. 

W celu zapoznania się z ofertą naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego 660 572 158. 

 

Aktualnie przygotowaliśmy dla Państwa pakiet pobytowy w oparciu o najczęstsze dolegliwości. Rezerwuj teraz

Regulamin świadczenia usług medycznych znajduje się pod linkiem (pokaż)

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij