MENU

Pałac Margot w KarpaczuWYJĄTKOWY Hotel w sercu Karkonoszy

Pałac Margot

Pałac Margot położony jest na terenie pięknego parku, w cichej dzielnicy Karpacza, 800 metrów od centrum miasta. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odrestaurowany budynek fascynował niepowtarzalną atmosferą oraz urzekał pięknem architektury.

To szczególne miejsce, które zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Piękne widoki, bliskość przyrody oraz atrakcji znajdujących się w Karpaczu i okolicy są gwarancją udanego pobytu.

Spa

Niesamowite miejsce w cichej dzielnicy Karpacza, u podnóża Karkonoszy, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha, zaznając wyjątkowych zabiegów Spa wykonywanych z rytualną pieczołowitością i dbałością o odprężającą atmosferę. Pomyśleliśmy o wielu sposobach wypoczynku i regeneracji organizmu, możesz wybrać spośród nich taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Magiczne miejsce i niesamowity klimat

Pałac Margot to idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu, wytchnienia i regeneracji.

To miejsce wiąże się z ważnymi wydarzeniami w naszym życiuAgnieszka
Pobyt w Pałacu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Małgorzata
Ogród jak z bajkiKrystian

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości

Pałac Margot oferuje swoim Gościom jedyny w swoim rodzaju wystrój i niesamowitą atmosferę. W tym magicznym miejscu czeka na Gości luksusowy wypoczynek i bogactwo usług dodatkowych.

Co nas wyróżnia?

  • Unikalne SPA
  • Basen na dachu
  • Otoczenie
  • Stylowe pokoje
  • Pałac przyjazny zwierzętom